9'lu Mini Renkli Kitap Seti Kütüphanem
9'lu Mini Renkli Kitap Seti
9'lu Mini Renkli Kitap Seti

9'lu Mini Renkli Kitap Seti Kütüphanem

İndirim Oranı : %29 İndirim
Fiyat : ₺69,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺49,90(KDV Dahil)
₺9,15 'den başlayan taksitlerle

İngilizce Destekli 9 Renkli Mini Kitap

Çocuklarımıza, uzman gözetiminde hazırlanmış özgün, güvenilir ve kaliteli eserler yayınlayan; kitap ve oyunu birleştiren ve bu alanda ilk defa hayata geçirilen çalışmalarımızla yayın hayatına “Oyna ve öğren!” deyişiyle merhaba diyen, yeni ve enerjik bir yayınevi olarak huzurlarınızdayız! Temel amaçlarımız “mükemmel çocuk” fikrinden kurtulup “mükemmel ilişkiyi geliştirmek; çocuklarımızın yaparak ve yaşayarak öğrenmelerine fırsat sağlamak; sosyal ve bilişsel becerilerinin gelişimini desteklemek; kendilerini mutlu hissetmelerini, kendisine ve çevresine duyarlı, öz güvenli, sorumluluklarının bilincinde bireyler olmalarını oynayarak öğrenmelerini” sağlamaktır.

Renkli Mini Kitaplar, çocuklarımızın temel kavramları eğlenerek öğrenmelerini sağlar. Gelişim süreçlerinde İngilizce kelime hafızalarını desteklemeyi, düşünme, seçme ve karar verme yetilerini geliştirmenin yanı sıra nesneleri, kavramları, canlıları kolay ve hızlı bir şekilde öğrenmelerine yardımcı olur. Yeni kelime ve sayı sayma yeteneklerini geliştirmeyi, çevrelerinde karşılaşabilecekleri şekilleri gerçeğe yakın görsellerle algılamalarını, dikkat gelişimlerini ve bilişsel gelişim gibi kazanımları artırmayı hedefler.

Çocuklarının sağlıklı gelişimlerine önem veren ailelerin ilgisini çekecek bu set, çocuk gelişim uzmanı gözetiminde, kalın karton ve avuç içi büyüklüğünde hazırlanmıştır. Her bir kitabın arkasında bir puzzle görseli bulunur, çocuklar bu parçaları bir araya getirerek, parçadan bütüne gider metodu ile puzzle’ı tamamlar.

Çocukların öğrenmesi gereken her bir kavram ait olduğu konseptin içindeki kitapçıkta, görseliyle birlikte yer alır. Buna ek olarak Türkçesiyle birlikte İngilizcesi de yer alır. Böylelikle çocuklarınızın hem görsel hafızası tazelenir hem de yabancı dil açısından gelişip, yeni bir dil öğrenmeye adım atar.

Çocuklarının sağlıklı gelişimlerine önem veren ailelerin ilgisini çekecek bu set, çocuk gelişim uzmanı gözetiminde, kalın karton ve avuç içi büyüklüğünde hazırlanmıştır. Sağlığa zararlı kimyasallar içermez, çocukların kullanımı açısından güvenlidir.

 KAZANIMLAR

 Konuşma becerisi

 Dil gelişimi

 Sayısal beceri

 Dikkat gelişimi

 Bilişsel gelişim

 

.

 

 

 

 

 

 

.
Çocuğunuz üstü kapalı bir hazine.

✅Onda hangi yetenekler olduğunu akıl ve zeka oyunları yardımı ile keşfedebilirsiniz.
 

.

"Zeki Çocuklar geleceğimiz..."

.
Bugün hemen sipariş verin.

 

Çerez Kullanımı

Sitemizde size en iyi hizmeti sunabilmek için çerez kullanılmaktadır. Detaylar için burayı inceleyebilirsiniz.